Facebook link Youtube link LinkedIn link
pl
2017-07-28

EXALO PARTNEREM X TURNIEJU PIŁKARSKIEGO O PUCHAR PAMIĘCI MAŁEGO POWSTAŃCA

Exalo Drilling S.A. w ramach prowadzonych działań CSR zostało partnerem X Międzynarodowego Turnieju Piłkarskiego o Puchar Pamięci Małego Powstańca, mając na celu upamiętnienie wybuchu Powstania Warszawskiego 1944 roku, które zapisało się w dziejach Polski jako akt bohaterstwa i solidarności ludzi młodych.

W dniach 31.07.2017-02.08.2017 r. na terenie Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA przy ulicy Konwiktorskiej 6 w Warszawie, odbędzie się X Międzynarodowy Turniej Piłkarski o Puchar Pamięci Małego Powstańca, będący wyrazem hołdu dla dzieci, które walczyły i ginęły w Powstaniu Warszawskim. W roku 2017 Turniej związany jest z jubileuszem 73-ej rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, a w rozgrywkach wezmą udział młodzieżowe drużyny piłkarskie roczników 2006/2007 z Polski, Niemiec, Ukrainy i Anglii.

Celem Turnieju jest propagowanie wśród młodego pokolenia idei pojednania i przyjaźni między narodami, czemu służyć ma wspólny udział w sportowej rywalizacji. Przez trzy dni młodzież uczestnicząca w imprezie będzie brała udział nie tylko w zajęciach sportowych, ale także w zajęciach historyczno-edukacyjnych promujących Warszawę oraz jej najpiękniejsze miejsca, związane z historią II wojny światowej.

Serdecznie zapraszamy do udziału!