Facebook link Youtube link LinkedIn link
pl

Władze spółki EXALO DRILLING SA

Stanisław NiedbalecPrezes zarządu

Prezes Stanisław Niedbalec, absolwent Wyższej Szkoły Inżynierskiej w Zielonej Górze. Ukończył również studia podyplomowe w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem w gospodarce rynkowej. Od 1984 roku pracował w Zielonogórskim Zakładzie Górnictwa Nafty i Gazu ("ZZGNiG"). Od 2000 roku Dyrektor Oddziału ZZGNiG (Oddział PGNiG w Zielonej Górze). Uczestnik licznych kursów i programów szkoleniowych.

Henryk Młodawski Członek zarządu

Absolwent Politechniki Warszawskiej, Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych. Ma za sobą doświadczenie zawodowe na stanowiskach kierowniczych w przemyśle maszynowym, a także w administracji samorządowej i państwowej. Od ponad 20 lat związany z sektorem Oil &Gas głownie za granicą ale również w kraju. W sektorze Upstream pracował na stanowiskach kierowniczych dla dużych koncernów jak Texaco, Shell czy Weatherford. 

Jarosław Pogoda Członek zarządu

Absolwent Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydziału Prawa i Administracji oraz studiów podyplomowych z zakresu Bankowości oraz Zarządzania Finansami. Ma za sobą ponad 13-letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w przemyśle bankowym. W branży naftowej przez wiele lat pełnił funkcję członka zarządu w Spółce PN Diament Sp. z o.o. 

Skład Rady Nadzorczej

Ewa Skwarczyńska – Przewodniczący Rady Nadzorczej

Michał Peljan  – Członek Rady

Amelia Kosińska-Kocik – Sekretarz Rady