miedzynarodowy-turniej-pilkarski-o-puchar-malego-powstanca--plakat.jpg

EXALO PARTNEREM XI TURNIEJU PIŁKARSKIEGO O PUCHAR PAMIĘCI MAŁEGO POWSTAŃCA

Exalo Drilling S.A. w ramach prowadzonych działań CSR zostało partnerem XI Międzynarodowego Turnieju Piłkarskiego o Puchar Pamięci Małego Powstańca, mającego na celu upamiętnienie wybuchu Powstania Warszawskiego 1944 roku, które zapisało się w dziejach Polski jako akt bohaterstwa i solidarności młodych ludzi.

W dniach 31.07.2018-02.08.2018 r. na terenie Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA przy ulicy Konwiktorskiej 6, odbędzie się  XI Międzynarodowy Turniej Piłkarski o Puchar Pamięci Małego Powstańca, będący wyrazem hołdu dla dzieci, które walczyły i ginęły w Powstaniu Warszawskim. W roku 2018 Turniej związany jest z jubileuszem 74-ej rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, a w rozgrywkach wezmą udział młodzieżowe drużyny piłkarskie roczników 2006/2007 z Polski, Niemiec, Ukrainy i Anglii.

Celem Turnieju jest propagowanie wśród młodego pokolenia idei pojednania i przyjaźni między narodami, czemu służyć ma wspólny udział w sportowej rywalizacji. Przez trzy dni młodzież uczestnicząca w imprezie będzie brała udział nie tylko w zajęciach sportowych, ale także w zajęciach historyczno-edukacyjnych promujących Warszawę oraz jej najpiękniejsze miejsca, związane z historią II wojny światowej.

Serdecznie zapraszamy do udziału!